Литий диск Zorat 5320 8x18/5x114,3 ET40 DIA67,1
від 5 450 до 7 257 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat 5320 5
Характеристики
Zorat 5320 8x18/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 5320 8x18/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 5320 R18 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 (BP) 1001023803 | 6 371 грн. |
Диски ZW 5320 8x18 5x114,3 ET40 DIA67,1 (BP) | 6 351 грн. |
ZW 5320 (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) BP | 6 326 грн. |
Zorat Wheels 5320 8x18 5x114.3 ET40 DIA67.1 BP | 5 450 грн. |
Zorat Wheels 5320 8x18 5x114.3 ET40 DIA67.1 BP | 6 905 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі