Кастрюля Benson BN-307
Фото 5 |
Benson BN-307 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-307
Все цены 16 →Каструля - казан з індукційним дном та мармуровим антипригарним покриттям | 999 грн. |
Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-307 4,2 л 24 см | 928 грн. |
Каструля-казан Benson 4.2л з кришкою з мармуровим антипригарним покриттям | 950 грн. |
Каструля - казан з кришкою Benson BN-307 кругла 20см 4,2л з індукційним дн | 1 150 грн. |
Кастрюля з мраморним покриттям і дном Benson BN 307 4,2 л | 949 грн. |
eще 11 предложений
Модификации Benson BN-307
Цены на Benson BN-307 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-305 | от 567 грн. | 11 предложений | ||
Benson BN-306 | от 658 грн. | 22 предложения | ||
Benson BN-307 | от 758 грн. | 16 предложений | ||
Benson BN-308 | от 1 050 грн. | 9 предложений | ||
Benson BN-309 | от 1 050 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →