Гриль-сковородка Benson BN-310 28 см черный
Фото 3 |
Benson BN-310 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-310 28 см черный
Все цены 10 →Сковорода-гриль Benson 28 см мармурове покриття з кришкою та знімною ручко | 1 125 грн. |
Сковорода гриль із кришкою Benson BN-310 (28см) | 1 280 грн. |
Сковорода гриль з кришкою Benson BN-310 з антипригарним покриттям 28 см | 1 267 грн. |
Сковорода-гриль з кришкою і знімною ручкою Benson BN-310 28x28 см Gray | 1 099 грн. |
Сковорода Benson BN-310 з кришкою 28см з антипригарним покриттям + знімна | 1 105 грн. |
eще 5 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →