Сковородка Benson BN-518 24 см
Benson BN-518 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-518 24 см
Все цены 7 →Сковорода з кришкою Benson BN-518 24см пательня з антипригарним покриттям | 845 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-518 з антипригарним покриттям 24 x 7 см | 737 грн. |
Універсальна сковорода Benson BN-518 GoVern глибока із гранітним антиприга | 959 грн. |
Сковорода/Пательня Benson BN-518 24см з кришкою, висота бортика 7см антипр | 885 грн. |
Універсальна алюмінієва сковорода Benson BN-518 антипригарна з гранітним п | 690 грн. |
Сковорода з кришкою 24 см Benson BN-518 | 584 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-518 24см сковорода з антипригарним покриттям | 879 грн. |
Модификации Benson BN-518
Цены на Benson BN-518 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-518 24 см | от 584 грн. | 7 предложений | ||
Benson BN-519 26 см | от 885 грн. | 2 предложения | ||
Benson BN-520 28 см | от 692 грн. | 6 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →