Сковородка Benson BN-491 24 см
Benson BN-491 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-491 24 см
Все цены 7 →Сковорода з кришкою Benson BN-491 24см Пательня з антипригарним мармуровим | 895 грн. |
Сковорідка Benson 24 см з кришкою та мармуровим покриттям (BN-491) | 780 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-491 з антипригарним покриттям 24 x 4.5 см | 737 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-491 24см Сковорода з антипригарним мармурови | 850 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-491 24см з мармуровим антипригарним покриття | 790 грн. |
Сковорода з кришкою та антипригарним мармуровим покриттям Benson BN-491 24 | 876 грн. |
Benson BN-491 сковорода з мармуровим покриттям і кришкою, кругла D-24, h-4 | 960 грн. |
Модификации Benson BN-491
Цены на Benson BN-491 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-491 24 см | от 737 грн. | 7 предложений | ||
Benson BN-492 26 см | от 796 грн. | 2 предложения | ||
Benson BN-493 28 см | от 855 грн. | 5 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →