Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   Digitus

ДБЖ Digitus DN-170065 1000 ВА
7 Агод
без дисплея

Фото - ДБЖ Digitus DN-170065 1000 ВА 7 Агод без дисплея
Фото 8
Digitus DN-170065 1000 ВА
7 Агод
без дисплея
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги162 – 290 В
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність1000 ВА
Номінальна вихідна потужність600 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Вихідна частота50 Гц
Розеток з резервом4 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Напруга 1 акумулятора12 В
Загальна ємність батарей7 Агод
Кількість батарей2 шт.
Час повної зарядки480 хв
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
захист лінії передачі даних
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Інтерфейси управлінняRS-232
USB type B
Загальні хар-ки
Температура експлуатації0 – 40 °C
Рівень шуму40 дБ
Розміри (ВхШхГ)162x149x353 мм
Вага7.8 кг
Офіційний сайтdigitus.info
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.

Купити Digitus DN-170065 1000 ВА
7 Агод
без дисплея

Лінійно-інтерактивне ДБЖ Digitus Line-Interactive LED 1000VA/600W (DN-170065)

Лінійно-інтерактивне ДБЖ Digitus Line-Interactive LED 1000VA/600W (DN-170065) — стабільне живлення для офісу та домуDigitus Line-Interactive LED 1000VA/600W (DN-170065) — компактне та функціональне джерело безперебійного живлення, створене для захисту комп'ютерної техніки, мережевого обладнання та периферії від стрибків напруги та короткочасних від... щеключень. Модель поєднує лінійно-інтерактивну архітектуру з автоматичним регулюванням напруги (AVR), що дозволяє підтримувати стабільну вихідну напругу без переведення на батарею при помірних коливаннях мережі. Пристрій оснащений двома герметичними 12V/7Ah акумуляторами, LED-дисплеєм для індикації стану та USB-інтерфейсом для зв'язку з комп'ютером; він компактний, має низький рівень шуму та підходить для настільного розміщення.Особливості, які варто знатиЦе ДБЖ лінійно-інтерактивної конструкції забезпечує ефективну фільтрацію напруги та автоматичне регулювання при коливаннях мережі, зменшуючи навантаження на батарею. Він має чотири розетки SCHUKO для підключення основних пристроїв і вбудований захист модему/мережі через RJ-45. LED-індикація відображає стан живлення, а USB 2.0 Type-B забезпечує можливість моніторингу та керування через програмне забезпечення UPSilon2000. Акумуляторна батарея — герметична свинцево-кислотна типу 12V/7Ah (дві штуки), що не потребує обслуговування; стандартний час заряджання становить близько 6–8 годин до 90% заряду. Прилад підтримує холодний запуск і автоматичний перезапуск після відновлення мережевого живлення, має захист від перевантаження та працює в температурному діапазоні 0–40°C при вологості до 95% без конденсації. Рівень шуму менше 40 дБ, корпус чорного кольору та компактні габарити роблять
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 480 грн.

Лінійно-інтерактивне ДБЖ Digitus Line-Interactive LED 1000VA/600W (DN-170065)

Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення Digitus Line-Interactive LED 1000VA/600W забезпечує стабільну та надійну підтримку електроживлення для персональних комп’ютерів, офісного обладнання та мережевих пристроїв. Оснащене автоматичним регулюванням напруги (AVR), воно захищає техніку від коливань напруги та короткочасних відключень. При... щецьому час роботи при повному навантаженні становить 2 хвилини, а при половині — до 5 хвилин, забезпечуючи безперервну роботу у разі відсутності мережевого живлення. Вбудований світлодіодний дисплей дозволяє швидко контролювати стан пристрою, а USB-інтерфейс забезпечує управління та моніторинг через програмне забезпечення UPSilon2000. ДБЖ обладнаний 4 розетками SCHUKO та додатковим захистом модему/мережі RJ-45, що підвищує рівень безпеки підключеного обладнання. Внутрішні батареї — герметичні свинцево-кислотні 12V/7Ah, що заряджаються за 6-8 годин. Пристрої працює у широкому температурному діапазоні (0-40°C) та має рівень шуму нижче 40 дБ. Завдяки компактним розмірам і вагу 7.8 кг, цей ДБЖ є ідеальним рішенням для офісів та домашнього використання, забезпечуючи стабільність роботи та захист обладнання.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 438 грн.

Лінійно-інтерактивне ДБЖ Digitus Line-Interactive LED 1000VA/600W (DN-170065)

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 444 грн.

Лінійно-інтерактивне ДБЖ Digitus Line-Interactive LED 1000VA/600W (DN-170065)

Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення Digitus Line-Interactive LED 1000VA/600W забезпечує стабільну та надійну підтримку електроживлення для персональних комп’ютерів, офісного обладнання та мережевих пристроїв. Оснащене автоматичним регулюванням напруги (AVR), воно захищає техніку від коливань напруги та короткочасних відключень. При... щецьому час роботи при повному навантаженні
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 435 грн.

Динаміка цін на Digitus DN-170065 1000 ВА
7 Агод
без дисплея

Модификації Digitus DN-170065

Ціни на Digitus DN-170065
Digitus DN-170063 600 ВА
7 Агод
без дисплея
від 2 815 грн.42 пропозиції
Digitus DN-170064 800 ВА
9 Агод
без дисплея
від 3 222 грн.4 пропозиції
Digitus DN-170064LCD 800 ВА
9 Агод
дисплей
від 3 393 грн.4 пропозиції
Digitus DN-170065 1000 ВА
7 Агод
без дисплея
від 4 435 грн.4 пропозиції
Digitus DN-170066 1500 ВА
9 Агод
без дисплея
від 6 756 грн.1 пропозиція
Digitus DN170067 2000 ВА
9 Агод
без дисплея
від 7 557 грн.5 пропозицій