Набор посуды Edenberg EB-2403
Фото 10 |
Edenberg EB-2403 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-2403
Все цены 18 →EDENBERG EB-2403 | 2 002 грн. |
Набір посуду з нержавіючої сталі Edenberg EB-2403 складається з 2х каструл | 2 495 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі EDENBERG EB-2403 6 предметів | 2 183 грн. |
Набір каструль з ковшком Edenberg 6 предметів з нержавіючої сталі (EB-2403 | 1 750 грн. |
Набір посуду із нержавіючої сталі 3 предметів Edenberg EB-2403 | 1 890 грн. |
eще 13 предложений
Комплектация набора:
- Ковш с крышкой 16х9.5 см, 1.9 л
- Кастрюля с крышкой 18х10.5 см, 2.7 л,
- Кастрюля с крышкой 20х11.5 см, 3.6 л
РекомендуемСравнить в таблице →