Смеситель Imprese Perla f03508001CA
Imprese Perla f03508001CA |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Imprese Perla f03508001CA
Все цены 7 →Змішувач для раковини Imprese Perla хром f03508001CA | 2 800 грн. |
Imprese Imprese Perla f03508001CA хром | 2 800 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний IMPRESE PERLA хром латунь f03508001 | 2 800 грн. |
Змішувач для раковини Imprese PERLA (f03508001CA) | 2 800 грн. |
Змішувач для раковини Imprese Perla хром f03508001CA | 2 800 грн. |
Змішувач для умивальника IMPRESE PERLA f03508001CA | 2 576 грн. |
Змішувач для раковини IMPRESE PERLA (f03508001CA) хром | 2 800 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →