Смеситель Imprese Perla f03208001CA
Imprese Perla f03208001CA Perlaбез ручного душа |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Imprese Perla f03208001CA
Все цены 6 →Змішувач для ванни Imprese Perla хром f03208001CA | 3 399 грн. |
Imprese Imprese Perla f03208001CA хром | 3 399 грн. |
Змішувач для ванни Imprese PERLA (f03208001CA) | 3 399 грн. |
Змішувач для ванни Imprese Perla хром f03208001CA | 3 399 грн. |
Змішувач для ванни IMPRESE PERLA f03208001CA | 3 127 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом IMPRESE PERLA хром л | 3 399 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →