Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Набори інструментів   /   Intertool

Набір інструментів Intertool HT-1102

Фото - Набір інструментів Intertool HT-1102
Intertool HT-1102
Загальна кількість одиниць
8 шт.
Накидні ключі
8 шт.
Розміри гайкових ключів
6 — 22 мм
Зберігання інструменту
пластиковий тримач
Вага
1.6 кг
Дата додавання на E-Katalog
січень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool HT-1102

Набір ключів накидних 8 шт, 6-22 мм CrV INTERTOOL HT-1102 HT1102

Можливості До набору INTERTOOL HT-1102 увійшли накидні ключі, розмірами: 6х7; 8х9; 10х11; 12х13; 14х15; 16х17; 18х19; 20х22 мм. Це дозволяє обрати необхідний розмір під будь-які завдання для монтажу та демонтажу різьбових з'єднань гайок та болтів. Висока якість виготовлення Ключі виготовлені з міцної Cr-V сталі, не схильної... щедо руйнування, мають збільшений запас міцності та витримують великі
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
504 грн.

Набор ключей накидных INTERTOOL HT-1102, 8 шт. (6 -22мм), Cr-V

Возможности В набор накидных ключей INTERTOOL НT-1102 вошли ключи, размерами: 6х7; 8х9; 10х11; 12х13; 14х15; 16х17; 18х19; 20х22 мм. Что позволяет подобрать необходимый размер под любые задачи для монтажа и демонтажа резьбовых соединений гаек и болтов. Высокое качество изготовления Ключи изготовлены из прочной Cr-V стали, не подверженной ра... щезрушению, обладают повышенным запасом прочности и
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
472 грн.

Набір ключів гайкових Intertool HT-1102

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
539 грн.

Динаміка цін на Intertool HT-1102

Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool HT-1102:
• Розміри:
• 6х7, 8х9, 10х11, 12х13, 14х15, 16х17, 18х19, 20х22 мм