Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 28118

Фото - Надувний басейн Intex 28118
Фото 3
Intex 28118
Колір
Форма
кругла
Об'єм
3077 л
Фільтр
картриджний
Продуктивність
1250 л/год
Матеріал
тришаровий ПВХ
Розміри
305x305x61 см
Висота бортів
61 см
Вага
10.3 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 28118

Усі ціни 67 →

Басейн наливний 28118 NP Intex 305х61см, об'єм 3077л, з фільтр-насосом (1250 л/год), в коробці (6941057420554)

Маркетплейс: MAUDAU  Kids Story З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 499 грн.

Intex Басейн Intex 28118 Blue надувний сімейний (305х61 см)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 299 грн.

Басейн наливний Intex Easy Set насос, 305х61 см (28118)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 999 грн.

Басейн сімейний 28118, 305-61 см, 3077л, з фільтром та насосом

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 325 грн.

Басейн наливний Easy Set з насосом, 305x61 см, 28118

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 452 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 28118