Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 28142

Фото - Надувний басейн Intex 28142
Intex 28142
Колір
Форма
кругла
Об'єм
7290 л
Фільтр
картриджний
Продуктивність
2006 л/год
Матеріал
ПВХ
Розміри
396х396х76 см
Висота бортів
84 см
Вага
16.7 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2016
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти (без комплектації), і варіанти з потужним насосом, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 28142

Усі ціни 55 →

Басейн з фільтром Intex Easy Set Pool 396 х 84 см (2006 л/год) (28142)

Виробник: Intex / Колір: синій / Тип: басейн
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
4 790 грн.

Басейн наливний Intex 28142 з фільтр-насосом

Виробник Intex Країна - виробник Китай Серія Easy Set Колір синій Тип басе... щейн надувний басейн Форма басейну кругла Матеріал тришаровий ПВХ: два шару ПВХ і шар скло-волоконної сітки Принцип установки набуває форму за рахунок надувного кільця Макс. обсяг басейну 5 832 л (при заповненні 90%) Фактичний діаметр 396 см Діаметр кільця
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
4 760 грн.

Надувний басейн Intex 28142, 396 х 84 см (басейн, фільтр 2 006 л/год)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
4 589 грн.

Басейн наливний 28142 Intex круглий 396*84 см, картриджним фільтром, в коробці (6941057400174)

Маркетплейс: MAUDAU  Kids Story З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 124 грн.

Intex Басейн Intex Easy Set Pool 366x84 см 28142

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 999 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 28142