Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Pepper

Каструля Pepper Agat PR-2215

Фото - Каструля Pepper Agat PR-2215
Pepper Agat PR-2215
Колір
Тип
каструля
Розмір
24 см
Об'єм
4.4 л
Глибина
14 см
Антипригарне покриття
+ / Greblon С2 /
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
знімна ручка
Матеріал
кований алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.

Купити Pepper Agat PR-2215

Усі ціни 7 →

Каструля Pepper зі знімними ручками Агат 24х14 см 5.3 л (PR-2215)

Тип: Традиционная / Діаметр, см: 24 / Обсяг, л: 5.3 / Матеріал корпусу: Алюминий / Форма: Круглая / Тип джерела тепла: Электр... щеические плиты, Стеклокерамические плиты, Индукционные плиты, Газовые плиты, Все виды плит
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 769 грн.

Каструля PEPPER Agat 4.4 л Black (PR-2215) PR-2215

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 386 грн.

Кастрюля Pepper PR-2215 Агат 5.3 л (124176)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 309 грн.

Каструля Pepper Агат зі знімними ручками 24 х 14 см 5.3 л (BP124176)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Каструля Pepper Агат PR-2215 24 см 5.3 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 689 грн.

Каструля Pepper Агат PR-2215 24 см 5.3 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  Online Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 882 грн.

Каструля АГАТ із знімними ручками PR-2215 (greblon C2) 4.4 л PEPPER

Маркетплейс: Rozetka.ua  BPM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 951 грн.

Динаміка цін на Pepper Agat PR-2215

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Pepper Agat PR-2215

Ціни на Pepper Agat PR-2215
Pepper Agat PR-2213 від 917 грн.11 пропозицій
Pepper Agat PR-2214 від 1 260 грн.9 пропозицій
Pepper Agat PR-2215 від 2 309 грн.8 пропозицій