Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Pepper

Ківш Pepper Agat PR-2212

Фото - Каструля Pepper Agat PR-2212
Pepper Agat PR-2212
Колір
Тип
ківш
Розмір
16 см
Об'єм
1.2 л
Глибина
7.5 см
Антипригарне покриття
+ / Greblon С2 /
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
знімна ручка
Матеріал
кований алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.

Купити Pepper Agat PR-2212

Усі ціни 7 →

Ківш Pepper зі знімною ручкою Агат 16х7.5 см 1.2 л (PR-2212)

Тип: ківш / Діаметр, см: 16 / Обсяг, л: 1.2 / Матеріал корпусу: алюміній / Антипригарне покриття: Greblon С2 / Кришка в компл... щеекті: є / Ручки: знімна силікон / Колір: чорний
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 390 грн.

Ківш PEPPER Agat 1.2 л Black (PR-2212) PR-2212

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 208 грн.

Ківш Pepper Агат зі з'ємною ручкою 1.2 л, 16х7.5 см чорний (124170)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
985 грн.

Ківш Pepper Агат зі знімною ручкою 16 х 7.5 см 1.2 л (BP124170)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
979 грн.

Ківш із знімною ручкою Pepper Агат PR-2212 16 см 1.2 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 853 грн.

Ківш із знімною ручкою Pepper Агат PR-2212 16 см 1.2 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  Online Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 520 грн.

Ківш Агат зі знімною ручкою PR-2212 (greblon C2) 1.2 л PEPPER

Маркетплейс: Rozetka.ua  BPM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 482 грн.

Динаміка цін на Pepper Agat PR-2212