Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   RITAR

ДБЖ RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 850 ВА

Фото - ДБЖ RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 850 ВА
RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 850 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги145 – 290 В
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність850 ВА
Номінальна вихідна потужність510 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Вихідна частота50/60 Гц
Роз'ємів C13/C14 з резервом4 шт.
Батарея
Загальна ємність батарей9 Агод
Кількість батарей1 шт.
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
захист лінії передачі даних
звукова сигналізація
Запобіжникплавкий
Інтерфейси управлінняUSB type B
Загальні хар-ки
Температура експлуатації0 – 40 °C
Розміри (ВхШхГ)143x97x314 мм
Вага5.8 кг
Дата додавання на E-Katalogквітень 2021

Компактне та доступне джерело безперебійного живлення лінійно-інтерактивного типу, призначене для захисту офісних робочих місць і телекомунікаційного обладнання. На відміну від побутових моделей із звичними євророзетками, задня панель цього пристрою оснащена чотирма вихідними роз'ємами C13, що передбачає використання спеціалізованих кабелів для живлення системного блоку, монітора та іншої комп'ютерної периферії.

Номінальна активна потужність становить 510 Вт, що цілком достатньо для підтримки стандартного офісного ПК середньої продуктивності протягом кількох хвилин, необхідних для збереження файлів. Надійне джерело безперебійного живлення RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L функціонує не тільки як резервна батарея, а й як ефективний стабілізатор: вбудований модуль AVR вирівнює вхідну напругу у широких межах від 145 до 290 В, запобігаючи передчасному зносу єдиного внутрішнього акумулятора ємністю 9 Аг.

На виході формується апроксимована синусоїда, що підходить для сучасної техніки з імпульсними блоками живлення. Додатково модель оснащена USB-інтерфейсом для моніторингу стану через ПК, функцією «холодного старту» для запуску у відсутність мережі, а також захистом лінії передачі даних від імпульсних перешкод. Компактний і доступний. Вихідні роз'єми C13 для спеціалізованого використання. Ефективний стабілізатор з модулем AVR. Захист від імпульсних перешкод.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.

Купити RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 850 ВА

Усі ціни 18 →

ДБЖ RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 510W (RTP850L-UX-IEC/06363) RTP850L-UX-IEC/06363

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
3 179 грн.

Ritar RTP850L-UX-IEC

Виробник: Ritar / Призначення: Для будинку, Для комп'ютера / Тип архітектури: Лінійно-інтерактивний (line-interactive) / Форм... щеа вихідної напруги: Апроксимувати синусоїда / Особливості: Система звукового оповіщення
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 181 грн.

Ritar RTP850L-UX-IEC

Виробник: Ritar / Призначення: Для будинку, Для комп'ютера / Тип архітектури: Лінійно-інтерактивний (line-interactive) / Форм... щеа вихідної напруги: Апроксимувати синусоїда / Особливості: Система звукового оповіщення
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 152 грн.

Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP850L-UX-IEC

+ 110 балів ITbox, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 510 Вт, 850 В*А, апроксимована (ступінчаста) си... щенусоїда, 145-290 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 1, LCD - без дисплея, 314 х 97 х 143 мм, 5.6 кг
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Источник бесперебойного питания Ritar RTP850L-UX-IEC

Класс товара - для домашних ПК, линейно-интерактивный (line interactive), 510 Вт, 850 В*А, аппроксимированная (ступенчатая)... щесинусоида, 145-290 В, АКБ - встроенная, 12V / 9 AH x 1, LCD - без дисплея, 314 х 97 х 143 мм, 5.6 кг
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 360 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 850 ВА

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L

Ціни на RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L
RITAR RTP500L-UX-IEC Proxima-L 500 ВАвід 1 948 грн.4 пропозиції
RITAR RTP650L-UX-IEC Proxima-L 650 ВАвід 2 515 грн.1 пропозиція
RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 850 ВАвід 2 787 грн.19 пропозицій