ДБЖ RITAR RTP850 Proxima-L 850 ВА
Фото 5 |
RITAR RTP850 Proxima-L 850 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTP850 Proxima-L 850 ВА
Усі ціни 26 →ИБП RITAR RTP850 Proxima-L (9986) | 2 910 грн. |
Ritar RTP850 (510W) Proxima-L (RTP850L) | 2 749 грн. |
Ritar RTP850 (510W) Proxima-L (RTP850L) | 2 716 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar RTP850 (510W) Proxima-L (RTP850L) | 2 901 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar rtp850 (510w) Proxima-L (rtp850l) | 2 887 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR RTP850 Proxima-L
Ціни на RITAR RTP850 Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTP600 Proxima-L 600 ВА | від 1 714 грн. | 30 пропозицій | ||
RITAR RTP800 Proxima-L 800 ВА | від 2 143 грн. | 42 пропозиції | ||
RITAR RTP850 Proxima-L 850 ВА | від 2 229 грн. | 28 пропозицій |