Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Transcend

SSD Transcend ESD410C TS1TESD410C 1 TB

Фото - SSD Transcend ESD410C TS1TESD410C 1 TB
Відео 1Фото 10
Transcend TS1TESD410C
Колір
Тип
зовнішній
Об'єм
1 TB
Роз'єм
USB-C 20Gbps
Тип пам’яті
3D NAND
Зовнішня швидкість запису
2000 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
2000 МБ/с
Гарантія виробника
5 років
Шифрування даних
256-бітне
Комплектний кабель
USB-C to USB-C та USB-C to USB-A
Ударостійкий корпус
Стандарт захисту MIL-STD-810
Рівень захисту (IP)
IPX5
Матеріал корпуса
пластик
Розміри
79x42x14.5 мм
Вага
65 г
Офіційний сайт
ua.transcend-info.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2024

Збалансований і надійний портативний SSD, що поєднує компактний форм-фактор, високу швидкість передачі даних і підвищений рівень фізичного захисту. Хоча модель позиціонується як доступне рішення, за технічними характеристиками вона входить до числа найшвидших накопичувачів у лінійці Transcend ESD. Для передачі даних Transcend ESD410C використовує інтерфейс USB 3.2 Gen2x2, який забезпечує стабільну швидкість читання і запису до 2000 МБ/с.

Такі показники дозволяють використовувати ESD410C не лише для резервного копіювання і перенесення файлів, але й для роботи з великим обсягом фото- та відеоконтенту в реальному часі. Корпус пристрою виготовлений з практичного, стійкого до подряпин пластику, дизайн якого відсилає до естетики накопичувачів Transcend StoreJet — мінімалізм без декоративних елементів, з акцентом на надійність.

Модель відповідає армійському стандарту MIL-STD-810, витримує падіння з висоти до 3 метрів і сертифікована за IPX5, тобто корпус стійкий до водяних бризок, але не призначений для занурення під воду. Подібне поєднання швидкості і надійності підвищує привабливість накопичувача в очах фотографів, операторів та авторів медіапроектів, яким часто доводиться вести відеозйомку у складних польових умовах. Для підключення до різних пристроїв у комплекті передбачено два кабелі: USB-C – USB-C і USB-C – USB-A, а сам накопичувач повністю сумісний з більшістю десктопних і мобільних ОС, включаючи Windows, macOS, iPadOS, iOS та Android.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити Transcend ESD410C TS1TESD410C 1 TB

Усі ціни 43 →

SSD-диск Transcend ESD410C 3D NAND 1TB USB Type-C (TS1TESD410C) TS1TESD410C

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
10 800 грн.

Transcend Зовнішній SSD диск Transcend (TS1TESD410C) Blue 1TB

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
10 199 грн.

Зовнішній SSD накопичувач TRANSCEND 1TB ESD410C USB 20Gbps Type C Blue (TS1TESD410C) TS1TESD410C

Офіційний партнер Transcend
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 337 грн.

Накопичувач зовнішній SSD USB 3.2 Gen 2 Type-C 1TB Transcend ESD410C Blue (TS1TESD410C) TS1TESD410C

Transcend ESD410C – це сучасний портативний SSD, який поєднує в собі високу продуктивність, стильний дизайн і зручність у вик... щеористанні. Завдяки інтерфейсу USB 3.2 Gen 2x2 пристрій забезпечує швидкість передачі даних до 2000 МБ/с, що робить його ідеальним вибором для роботи з великими файлами, мультимедіа та резервними копіями. Об’єм пам’яті 1 ТБ дозволяє зберігати значні масиви даних: від документів і фотографій до відеоконтенту у форматі 4K/8K. Це робить накопичувач незамінним помічником для фотографів, відеомонтажерів, розробників та офісних працівників. Корпус виготовлений із міцного металу, що надійно захищає внутрішні компоненти від ударів, подряпин і механічних пошкоджень. Компактні розміри роблять SSD зручним для перенесення – пристрій легко поміщається у кишеню або сумку.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
10 189 грн.

SSD накопичувач Transcend ESD410C 1 TB (TS1TESD410C) TS1TESD410C

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
9 082 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Transcend ESD410C TS1TESD410C 1 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди