SSD Transcend ESD410C TS2TESD410C 2 TB
![]() |
Transcend TS2TESD410C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD410C TS2TESD410C 2 TB
Усі ціни 28 →| 19 599 грн. |
| 20 499 грн. | ![]() |
Накопичувач зовнішній SSD USB 3.2 Gen 2 Type-C 2TB Transcend ESD410C Blue (TS2TESD410C) TS2TESD410C | 20 107 грн. |
| 17 214 грн. |
| 20 009 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend ESD410C TS2TESD410C
| Ціни на Transcend ESD410C TS2TESD410C |
|---|---|---|---|---|
| Transcend ESD410C TS1TESD410C 1 TB | від 8 899 грн. | 44 пропозиції | ||
| Transcend ESD410C TS2TESD410C 2 TB | від 17 214 грн. | 28 пропозицій | ||
| Transcend ESD410C TS4TESD410C 4 TB | від 32 130 грн. | 3 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →