SSD Transcend ESD420 TS2TESD420G 2 TB
![]() |
Transcend TS2TESD420G |
|
Магнітна конструкція MagSafe, що дозволяє кріпити його до iPhone чи інших магнітних поверхонь. Оснащено інтерфейсом USB 20 Гбіт/с (USB 3.2 Gen 2x2) та технологією кешу SLC. Дозволяє безпосередньо зберігати відео 4K ProRes.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD420 TS2TESD420G 2 TB
Усі ціни 43 →| 20 299 грн. | ![]() |
Накопичувач зовнішній SSD USB 3.2 Gen 2 Type-C 2TB Transcend ESD420C Iron Gray (TS2TESD420C) TS2TESD420C | 19 894 грн. |
| 19 143 грн. |
| 13 723 грн. |
| 19 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend ESD420 TS2TESD420G
| Ціни на Transcend ESD420 TS2TESD420G |
|---|---|---|---|---|
| Transcend ESD420 TS1TESD420G 1 TB | від 7 684 грн. | 46 пропозицій | ||
| Transcend ESD420 TS2TESD420G 2 TB | від 13 457 грн. | 45 пропозицій | ||
| Transcend ESD420 TS4TESD420G 4 TB | від 23 540 грн. | 39 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →