Смеситель Volle Mora 1537.030101
Фото 6 |
Volle Mora 1537.030101 Moraбез ручного душа |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Volle 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Volle.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Volle Mora 1537.030101
Все цены 54 →Змішувач для ванни Volle Mora чорний матовий 1537.030104 | 3 008 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом VOLLE MORA чорний ла | 3 008 грн. |
Смеситель для ванны Volle Mora 1537.030125, 35 мм, cromo+de la noche 19516 | 2 824 грн. |
Змішувач для ванни Volle MORA чорний-золото (1537.030126) 1537.030126 | 4 126 грн. |
Змішувач для ванни Volle Mora (1537.030125) 1537.030125 | 2 824 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →