Asus ROG Swift PG27AQN 27 " black (90LM0820-B01370)
Photos 6 |
Asus ROG Swift PG27AQN 27 " black
Screen size:27 "
Resolution:2560x1440 (16:9)
Panel:IPS, response 1 ms
Frequency:360 Hz
Contrast:1 000:1
Brightness:600 cd/m²
Functions:HDR, NVIDIA G-Sync, Flicker-Free
Connectors:HDMI, DisplayPort
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy Asus ROG Swift PG27AQN 27 " black
All prices 57 →Asus 27" ROG Swift PG27AQN (90LM0820-B01370) Black 90LM0820-B01370Официальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Telemart.ua10 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 60 414 ₴ |
ASUS ROG PG27AQNASUS ROG PG27AQN (Офіційна гарантія 12 місяців) Неперевершений рівень реалізму Його вражаюча роздільна здатність QHD (2560... morex 1440) і дивовижні 360 Гц забезпечують неймовірну плавність зображення, роблячи кожну дію ще більш динамічною та реалістичною. Завдяки технології Ultrafast IPS і стандарту DisplayHDR 600, сертифікованому VESA, цей монітор забезпечує дивовижну якість зображення з високою контрастністю Davi.com.uaLess than year (Kyiv) Report | 58 799 ₴ |
Монітор ігровий 27" Asus ROG Swift PG27AQN | 62 699 ₴ |
Монитор ASUS 27" PG27AQN (90LM0820-B01370) IPS Black 360Hz 90LM0820-B01370ASUS ROG Swift PG27AQN: Инновационный монитор для настоящих геймеров Если вы истинный геймер, то вам обязательно стоит обрати... moreть внимание на монитор ASUS ROG Swift PG27AQN. Это невероятно качественный монитор, который специально разработан для того, чтобы дать вам максимально комфортное и эффективное игровое пространство. Невероятное разрешение и частота обновления Одной из ключевых особенностей ШО5 year with us (Kyiv) Warranty: 36 month Report | 61 711 ₴ |
Монітор 27" ASUS ROG Swift PG27AQN (90LM0820-B01370) 90LM0820-B01370Найшвидший кіберспортивний монітор ROG Swift 360 Гц PG27AQN – ідеальний кіберспортивний монітор для динамічних FPS-ігор, як-... moreот VALORANT, Fortnite, Apex Legends і CS: GO. Цей дисплей оснащено ультрашвидкою панеллю IPS із роздільною здатністю QHD (2560 x 1440) і частотою оновлення до 360 Гц, а також процесором NVIDIA G-SYNC для плавного й реалістичного відображення динамічних сцен. Функціональні особливості Новий стандарт для кіберспорту Найшвидший час відгуку з усіх моніторів 1440p NVIDIA G-SYNC NVIDIA Reflex Analyzer Режим Esports Dual-Mode. На 3% точніше прицілювання 27-дюймовий QHD-дисплей. Розробники NVIDIA виявили, що під час стрільби по дрібних цілях використання 27-дюймового дисплея з роздільною здатністю 1440p дає змогу покращити точність прицілювання до 3% порівняно з грою на традиційному 25-дюймовому дисплеї формату 1080p. У кіберспорті ці 3% можуть означати різницю між перемогою й поразкою. Блискавична 360 Гц частота оновлення Змагальні ігри, як-от VALORANT, Apex Legends, Overwatch і Rainbow Six Siege, вимагають максимальної частоти кадрів і найменшої затримки системи. Коли на рахунку кожна мілісекунда, неймовірно висока швидка частота оновлення PG27AQN в 360 Гц робить різницю між влучним хедшотом і промахом. Загалом Поява відеокарт серії GeForce RTX 40 спонукала перехід на новий стандарт зображення в провідних кіберспортивних іграх – 1440p, 360 Гц. Монітор PG27AQN із технологією NVIDIA Reflex допомагає підтримувати низьку затримку й високу швидкість відгуку в широкому діапазоні частот кадрів із системною затримкою лише 10 мс. Найшвидший час відгуку з усіх моніторів 1440p Ультрашвидкі IPS-панелі (Ultrafast IPS) відзначаються трьома ключовими особливостями, саме вони забезпечують PG27AQN найшвидший час відгуку серед усіх моніторів ROG. Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 59 285 ₴ |
20 more offer(s)
Series Asus ROG Swift (Gaming)Compare using chart →
from 39 999 ₴
gaming, 24.1 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, response 0.2 ms, 540 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 67 999 ₴
gaming, 34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 800 R, OLED, response 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-переключатель, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 66 854 ₴
gaming, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, response 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 56 259 ₴
gaming, 41.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, response 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, speakers, subwoofer, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 49 600 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 360 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
from 41 591 ₴
gaming, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, response 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 47 640 ₴
gaming, 38 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 61 650 ₴
gaming, 49 ", 5120x1440 (32:9), curved, 1800 R, QD-OLED, response 0.03 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-переключатель, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 19 400 ₴
portable, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, speakers
from 42 799 ₴
gaming, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), QLED, response 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
from 37 200 ₴
portable, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, speakers, NVIDIA G-Sync
from 41 540 ₴
gaming, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 61 900 ₴
gaming, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, response 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, speakers, subwoofer, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 25 899 ₴
gaming, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 41 665 ₴
gaming, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 360 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
from 40 601 ₴
for graphics, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), AHVA, response 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB 3.1, speakers, NVIDIA G-Sync
from 41 782 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 4 ms, 165 Hz, HDMI, USB 3.1, speakers, NVIDIA G-Sync
from 56 900 ₴
for graphics, 34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 3800 R, AH-IPS, response 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, NVIDIA G-Sync
from 43 516 ₴
gaming, 24 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync
from 65 999 ₴
gaming, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 4 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
AccessoriesAll accessories for Asus ROG Swift PG27AQN →
SimilarCompare using chart →
from 9 570 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 5 889 ₴
gaming, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 10 621 ₴
gaming, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, speakers, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
from 12 159 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 21 650 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, QLED, response 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 3 932 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, speakers, AMD FreeSync
from 5 499 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
from 8 444 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, *VA, response 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 5 432 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
from 4 883 ₴
gaming, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
from 7 316 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR