Asus ZenScreen MB165B 15.6 " black
Videos 2Photos 8 |
Asus ZenScreen MB165B 15.6 " black
Screen size:15.6 "
Resolution:1366x768 (16:9)
Panel:TN+film
Frequency:60 Hz
Contrast:500:1
Brightness:220 cd/m²
Socket for connecting a tripod.
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy Asus ZenScreen MB165B 15.6 " black
All prices 12 →ASUS MB165B (90LM0703-B01170)Тип портативный монитор Диагональ 15.6 " Дисплей Тип матрицы TN+film Покрытие экрана глянцевое (антибликовое) Разрешение 13... more66x768 (16:9) Размер пикселя 0.25 мм Частота смены кадров 60 Гц Угол обзора по вертикали 65 ° Угол обзора по горизонтали 90 ° Яркость 220 кд/м² Статическая контрастность 500:1 Глубина цвета 6 бит Подключение Передача видео HDMI отсутствует USB B (видеосигнал) Функции и возможности Портретный режим Общее Потребляемая мощность 7 Вт Габариты (ШхВхТ) 360х226х12 мм Вес 0.78 кг Megadom.net7 year with us (Dnipro) Warranty: 12 month Report | 5 600 ₴ |
Портативний монітор Asus MB165B (90LM0703-B01170)Елегантний і портативний дизайн
ASUS ZenScreen™ ідеально підходить для життя в дорозі. Цей елегантний портативний дисплей... moreмає невелику вагу і тонкий профіль, завдяки чому він легко поміститься в будь-яку дорожню сумку і буде готовий до роботи будь-де і будь-коли. Крім того, монітор має отвір з різьбленням, що дозволяє легко закріпити ZenScreen MB165B на звичайному штативі або настільному кріпленні.
Один кабель - це все, що вам потрібно
ASUS ZenScreen™ MB165B створений для продуктивної роботи, де б ви не знаходилися. Це мобільний монітор з гібридним інтерфейсом USB-C, тому для подачі живлення та відеосигналу йому потрібен лише один кабель USB-C.
Автоматична зміна орієнтації екрана
За допомогою програмного забезпечення DisplayWidget монітор ZenScreen™ MB165B здатний автоматично розпізнавати поточну орієнтацію і відповідно перемикатися між альбомним і книжковим режимами. Режим альбомної орієнтації ідеально підходить для презентацій і відображення аркушів Excel, тоді як режим книжкової орієнтації чудово підходить для такого контенту, як вихідний код додатків, документи, книги або мобільні версії веб-сайтів.
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник Asus
- Код виробника MB165B
- EAN 4711081160151
- Основна інформація
- Застосування Портативні монітори
- Колір Чорний
- ТВ-тюнер Немає
- Екран
- Діагональ екрану 15.6"
- Роздільна здатність 1366 x 768 (WXGA)
- Формат 16:9
- Екран Плоский
- Технічні характеристики
- Поверхня екрану Матова
- Тип матриці TN
- Тип підсвічування LED
- Частотна синхронізація Немає
- Час відгуку 10 мс
- Частота оновлення 60 Гц
- Яскравість 220 кд/м2
- Статична контрастність 500:1
- Кут огляду (горизонтальний Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 5 051 ₴ |
Портативний монітор Asus ZenScreen MB165B | 5 060 ₴ |
Монітор ASUS ZenScreen MB165B Portable (90LM0703-B01170)предоплата Портативний монітор ASUS ZenScreen MB165B для дому та офісуЯскраві кольори та чітке зображення незалежно від кута... moreогляду — ASUS ZenScreen MB165B — чудовий монітор, який добре працюватиме як в офісі, так і під час перегляду домашніх фільмів і серіалів. Тонкий профіль ідеально впишеться в будь-яке приміщення, а практично безрамковий дизайн заповнить весь дисплей зображенням від краю до Dnn.in.uaLess than year (Lviv) Report | 7 300 ₴ |
Монітор ASUS ZenScreen MB165B Portable (90LM0703-B01170) 90LM0703-B01170Портативний монітор ASUS ZenScreen MB165B для дому та офісуЯскраві кольори та чітке зображення незалежно від кута огляду AS... moreUS ZenScreen MB165B чудовий монітор, який добре працюватиме як в офісі, так і під час перегляду домашніх фільмів і серіалів. Тонкий профіль ідеально впишеться в будь-яке приміщення, а практично безрамковий дизайн заповнить весь дисплей зображенням від краю до краю. ASUS ZenScreen Foco.com.uaNew store (Lviv) Report | 7 300 ₴ |
7 more offer(s)
Series Asus ZenScreen (portable)Compare using chart →
from 19 707 ₴
portable, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), OLED, response 1 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, HDR, TÜV Rheinland
from 14 840 ₴
portable, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, response 5 ms, 120 Hz, HDMI, USB C, HDR
from 6 106 ₴
portable, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, speakers
from 12 500 ₴
portable, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
from 15 664 ₴
portable, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
from 12 480 ₴
portable, touch, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, speakers
from 12 121 ₴
portable, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, speakers
from 18 744 ₴
portable, 16 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, speakers, TÜV Rheinland
from 17 600 ₴
portable, 13.3 ", 1920x1080 (16:9), OLED, response 1 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, HDR, TÜV Rheinland
from 8 819 ₴
portable, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, TÜV Rheinland
from 8 228 ₴
portable, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 60 Hz, USB C
from 10 730 ₴
portable, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, USB C
from 16 830 ₴
portable, touch, 14 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C
from 16 392 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, speakers, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
AccessoriesAll accessories for Asus ZenScreen MB165B →
Video reviews
Quick Setup Guide- ZenScreen MB165B & MB166B Portable Monitors
21 April 202354 034 view
How to Set Up ASUS ZenScreen MB165B USB Monitor | ASUS SUPPORT
6 May 202290 677 view
SimilarCompare using chart →
from 9 570 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 16 742 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 5 889 ₴
gaming, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 10 621 ₴
gaming, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, speakers, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
from 12 159 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 21 650 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, QLED, response 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 3 932 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, speakers, AMD FreeSync
from 5 499 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
from 8 444 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, *VA, response 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 5 516 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
from 4 883 ₴
gaming, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
from 7 316 ₴
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, response 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR