LG UltraGear 27GL63T 27 " black
Videos 4Photos 7 |
LG UltraGear 27GL63T 27 " black
Screen size:27 "
Resolution:1920x1080 (16:9)
Panel:IPS, response 5 ms
Frequency:144 Hz
Contrast:1 000:1
Brightness:400 cd/m²
Functions:AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync, Flicker-Free
Connectors:HDMI, DisplayPort
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy LG UltraGear 27GL63T 27 " black
ЖК монитор LG UltraGear 27GL63T-B27-дюймовый игровой монитор UltraGear27-дюй Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 9 163 ₴ |
РК монітор LG UltraGear 27GL63T-B27-дюймовий ігровий монітор UltraGear
27-дюймовий FHD IPS-дисплей класу G-Sync® з адаптивною синхронізацією.
Сумісний з G-SYNC
Монітор LG 27GL63T-B - це протестований NVIDIA та офіційно підтверджений монітор із підтримкою G-Sync®, що усуває розриви екрану та мінімізує заїкання для більш плавного та швидкого ігрового процесу.
Відчуйте спра... moreвжню битву з True Color
Дисплей IPS з роздільною здатністю 99% sRGB має виняткову точність передачі кольорів. Він забезпечує ширший кут огляду для відтворення ще більш яскравих сцен на полі бою, а полум'я, породжене вибухами, контрастно відображається на екрані.
Плавне зображення
Завдяки частоті оновлення 144 Гц та 1 мбр об'єкти відображаються чітко, забезпечуючи плавність ігрового процесу та майже сюрреалістичну візуальну плавність. Найдинамічніші та найшвидші об'єкти, що рухаються в динаміці, можуть дати геймерам конкурентну перевагу.
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник LG
- Код виробника 27GL63T-B
- EAN 8806098625109
- Основна інформація
- Застосування Ігровий
- Колір Чорний
- ТВ-тюнер Немає
- Екран
- Діагональ екрану 27"
- Роздільна здатність 1920 x 1080 (FullHD)
- Формат 16:9
- Екран Плоский
- Технічні характеристики
- Покриття матриці Матове
- Тип матриці IPS
- Тип підсвічування LED
- Частотна синхронізація AMD Free-sync
- Час відгуку 1 мс
- Частота оновлення 144 Гц
- Яскравість 400 кд/м2
- Статична контрастність 1000:1
- Кут огляду (горизонтальний Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 9 167 ₴ |
РК монітор LG UltraGear 27GL63T-B27-дюймовий ігровий монітор UltraGear
Сумісний з G-SYNC
Відчуйте спра... moreвжню битву з True Color
Дисплей IPS з роздільною здатністю 99% sRGB має Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 9 157 ₴ |
Series LG UltraGear (gaming)Compare using chart →
from 12 159 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 5 722 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 9 480 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 38 797 ₴
26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, response 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 9 570 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 12 050 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 28 999 ₴
gaming, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 11 270 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 18 748 ₴
gaming, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 39 510 ₴
gaming, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, response 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 11 220 ₴
gaming, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, response 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 31 300 ₴
gaming, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 7 872 ₴
gaming, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 25 499 ₴
gaming, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 260 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 55 150 ₴
gaming, 44.5 ", 3440x1440 (21:9), curved, 800 R, OLED, response 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 23 699 ₴
gaming, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 27 399 ₴
gaming, 34 ", 3440x1440 (21:9), curved, 1900 R, IPS, response 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 6 299 ₴
gaming, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
from 7 669 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 48 400 ₴
gaming, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, response 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
AccessoriesAll accessories for LG UltraGear 27GL63T →
Video reviews
Unboxing and setting up a 27GL63T
7 January 20211 536 view
LG ULTRAGREAR 27" GAMING MONITOR UNBOXING & REVIEW (27GL63T-B)
12 July 202027 852 view
LG UltraGear 27GL63T-B Unboxing and Review
9 June 202059 561 view
LG Monitor 27GL63T
13 August 20204 103 view
SimilarCompare using chart →
from 8 247 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 8 099 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium, HDR
from 8 549 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
from 8 184 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync Premium
from 9 184 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium
from 7 680 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 5 ms, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 9 060 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 7 219 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync Premium
from 8 999 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
from 10 138 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, NVIDIA G-Sync Compatible
from 9 600 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, speakers, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 8 200 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR