MIXXUS Premium Hans 014 MI2882
MIXXUS Premium Hans 014 MI2882 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog MIXXUS 2024 - new products, best sales and most actual models MIXXUS.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy MIXXUS Premium Hans 014 MI2882
All prices 10 →Змішувач для кухні із висувною лійкою MIXXUS Premium Hans 014 хром латунь | 2 205 ₴ |
Змішувач для кухні MIXXUS Premium Hans 014 з висувною лійкою MI2882 | 2 205 ₴ |
Кухонний змішувач з висувною лійкою MIXXUS Premium Hans 014 (MI2882) | 2 205 ₴ |
Кухонний змішувач з висувною лійкою MIXXUS Premium Hans 014 (MI2882) (SR20 | 2 205 ₴ |
Кухонний змішувач з висувною лійкою Mixxus Premium Hans 014 (MI2882) | 2 205 ₴ |
5 more offer(s)
We recommendCompare using chart →