Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spargo Neo 2E-10173
Фото 4 | від 33 751 до 37 774 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Spargo Neo 46
Характеристики
2E Complex Gaming Spargo Neo 2E-10173 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Spargo Neo 2E-10173
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10173) | 33 751 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10173) | 33 751 грн. |
Компьютер 2E Complex Gaming Intel i5-10400F, 16Gb, F512GB+F1TB, NVD3060-12 | 34 439 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10173) 2E-10173 | 34 199 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i5-10400F, 16Gb, F512GB+F1T | 34 439 грн. |
2E Complex Gaming (2E-10173) 2e-10173 | 33 786 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-10400F, 16GB, F512GB+F1T | 34 439 грн. |
2E 2E-10173 | 37 774 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-10400F, 16Gb, F512GB+F1T | 33 756 грн. |
Закрити
Рекомендуємо