Кухонний ніж Fissman Fujiwara 2816
Фото 6 |
Fissman Fujiwara 2816 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fujiwara 2816
Поварський ніж Fissman Fujiwara 15 см сталь AUS-6 (2816) | 1 010 грн. |
Поварский нож Fissman Fujiwara 15 см сталь AUS-6 (2816) | 1 009 грн. |
Нож поварской Fissman Fujiwara 15 см 2816 | 1 014 грн. |
Ніж кухарський Fissman Fujiwara з лезом із нержавіючої сталі 15см (2816) | 1 120 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Fujiwara з лезом з нержавіючої сталі 15 | 1 085 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →