Процесор AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 MPK (100-100000644MPK)
AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 MPK |
|
6 ядер і 12 потоків. Архітектура Zen 2. Синхронний розгін ОЗП до 4400 МГц. Помірне тепловиділення.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 MPK
Усі ціни 20 →Amd Ryzen 5 4500 (100-100000644MPK) | 3 242 грн. |
Amd Ryzen 5 4500 (100-100000644MPK) | 3 212 грн. |
Процессор amd Ryzen 5 4500 (100-100000644mpk) | 3 373 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 4500 (100-100000644MPK) Ryzen 5 4500 (100-100000644MP | 3 242 грн. |
AMD Ryzen 5 4500 100-100000644MPK | 3 179 грн. |
ще 15 пропозицій
Вдала бюджетна модель Непогана продуктивність при невеликому енергоспоживання, малий нагрів Немає за таку ціну vlursu: користуюся AMD 4500 BOX менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Renoir-X
Ціни на AMD Ryzen 5 Renoir-X |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 BOX | від 2 835 грн. | 46 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 MPK | від 3 115 грн. | 20 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Renoir-X 4500 OEM | від 3 090 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →