Процесор AMD Genoa EPYC 9684X OEM (100-000001254)
Відео 3Фото 6 | Очікується у продажу 775 278 грн. Роз'єм (Socket): AMD SP5; Кількість ядер (cores): 96; Кількість потоків (threads): 192; Частота (ГГц): 2.55; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 5.0; |
AMD Genoa EPYC 9684X OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Genoa EPYC
Ціни на AMD Genoa EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Genoa EPYC 9254 OEM | від 105 840 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Genoa EPYC 9274F OEM | від 101 189 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Genoa EPYC 9454 OEM | від 132 120 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо