Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Процесори   /   AMD

Процесор AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9900X BOX (100-100000662WOF)

Фото - Процесор AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9900X BOX
Відео 9Фото 2
AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9900X BOX
Основне
СеріяRyzen 9
Кодова назваGranite Ridge (Zen 5)
Роз'єм (Socket)AMD AM5
Техпроцес4 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер12 cores
Кількість потоків24 threads
Багатопотоковість
Частота
Тактова частота4.4 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.6 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 1-го рівня L1960 КБ
Кеш 2-го рівня L212288 КБ
Кеш 3-го рівня L364 МБ
Характеристики
Модель IGPRadeon
Тепловиділення (TDP)120 Вт
Підтримка інструкційAES, AMD-V, AVX, AVX2, AVX512, FMA3, MMX-plus, SHA, SSE, SSE2, SSE3 / SSE4.1, SSE4.2, SSE4A, SSSE3, x86-64 /
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура95 °С
Тест Passmark CPU Mark54851 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR55600 МГц
Число каналів2 шт.
Офіційний сайтamd.com
Дата додавання на E-Katalogчервень 2024
Маркування виробника
100-100000662WOF

Підтримується чипсетами A620, X670E, X670, B650E, B650, X870E, X870.
Використовується багаточіпове компонування, для виробництва чіплетів з x86-ядрами тепер використовується 4-нм технологія TSMC. Мікросхема введення-виводу, як і раніше, виготовляється по 6-нм техпроцесу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.

Купити AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9900X BOX

Усі ціни 86 →

Процесор AMD Ryzen 9 9900X (4.4GHz 64MB 120W AM5) Box (100-100000662WOF) 100-100000662WOF

Приготуйтеся до захопливого ігрового досвіду, що стирає кордони між грою та реальністю. Від світів, у які ви поринаєте, до пе... щерсонажів, яких ви зустрічаєте. Отримуйте незабутні враження. Ми потурбувалися, щоб ви могли стати героєм кожної пригоди. ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКОГО ПОВОРОТУ Незалежно від того, граєте ви в ААА-ігри, кіберспортивні чи просто відпочиваєте з друзями, ви хочете зануритися на повну. Ви хочете продуктивності, яка надасть вам переваги. Ви хочете щоб ваш ПК грав так, як вам подобається, з вашими улюбленими налаштуваннями та ігровими розрішеннями. ЗРОБІТЬ СВОЮ ПРОДУКТИВНІСТЬ ЛЕГЕНДАРНО Від футуристичних світів до футуристичних ігор, процесори AMD Ryzen™ готові до майбутнього з ультра-швидкою пам’яттю DDR5, надзвичайною пропускною здатністю PCIe 5.0 та сучасною платформою AMD Socket AM5. Ексклюзивні технології-фаворити гравців, такі як AMD 3D V-Cache забезпечують надсучасну перевагу продуктивності. БІЛЬШЕ ГРАФІКИ. БІЛЬШЕ СЛАВИ Максимальна продуктивність гри в один клік завдяки технологіям AMD HYPR-RX, ESR 3 та A FMF, що забезпечують неперевершену швидкість вашої гри. Будьте певні, AMD Radeon забезпечить вам запас VRAM, щоб ви були готові до найвибагливіших ігор майбутнього. Трасування променів та нові прискорювачі AI покращують ваш ігровий досвід, даруючи вам чисту візуальну ейфорію на екрані.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
20 419 грн.

Процесор AMD Ryzen 9 9900X (100-100000662WOF)

Shopsmart.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
15 842 грн.

Процесор AMD Ryzen 9 12/24T 9900X (4.4GHz/5.6GHz,76MB,120W,AM5) box (100-100000662WOF) 100-100000662WOF

Процесор AMD Ryzen 9 12/24T 9900X (4.4GHz/5.6GHz,76MB,120W,AM5) box (100-100000662WOF) / AMD / Granite Ridge / 4 nm / 12 / 24... ще/ 4.40 - 5.60 GHz / DDR5-3600 / AMD Radeon Graphics / Ні / 36міс. / 00-00071839
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
20 679 грн.

Процесор AMD Ryzen 9 9900X Box (100-100000662WOF) 100-100000662WOF

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
21 321 грн.

Процесор AMD Ryzen 9 9900X 12C/24T 4.4/5.6GHz Boost 64Mb Radeon Graphics AM5 120W w/o cooler Box 100-100000662WOF

Виведіть свої обчислення на новий рівень з 12-ядерним процесором AMD Ryzen 9 9900X з тактовою частотою 4,4 ГГц. Завдяки 12 яд... щерам і 24 потокам з 64 МБ кеш-пам'яті L3, цей настільний процесор швидко завантажує і виконує багатозадачні програми. Розроблений для материнських плат з сокетом AM5, що використовують потужну 4-нанометрову архітектуру Zen 5, цей процесор забезпечує виняткову продуктивність. З базовою тактовою частотою 4,4 ГГц і максимальною тактовою частотою 5,6 ГГц Ryzen 9 9900X забезпечує потужність, необхідну для безперебійної роботи з різноманітними завданнями — від створення контенту до захоплюючих ігор. Ви можете ще більше підвищити продуктивність, розігнавши цей розблокований процесор. Серед інших особливостей — підтримка технології PCIe Gen 5 і оперативної пам'яті DDR5 ECC 5600 МГц із сумісними материнськими платами. Precision Boost 2 Процесори AMD Ryzen відстежують енергоспоживання системи, температуру та інші фактори, щоб автоматично підвищувати тактову частоту, дозволяючи програмам працювати швидше. Precision Boost Overdrive Технологія Precision Boost Overdrive використовує переваги сумісної материнської плати для підвищення тактової частоти на довший час. Вона також дає змогу розігнати процесор одним натисканням кнопки. Утиліта AMD Ryzen Master Утиліта AMD Ryzen Master Utility надає кілька користувацьких профілів для зберігання конфігурацій процесора, графічного процесора та пам'яті. Використовуйте її для налаштування параметрів продуктивності активних ядер і регулювання часу роботи пам'яті. Ви також можете оптимізувати загальну продуктивність або точно налаштувати улюблені програми. Моніторинг системи Контролюйте свою систему в режимі реального часу за допомогою утиліти AMD Ryzen Master Utility, яка відображає гістограму тактових частот і температури кожного ядра, включаючи середні та пікові показники.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
20 198 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9900X BOX

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації AMD Ryzen 9 Granite Ridge

Ціни на AMD Ryzen 9 Granite Ridge
AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9900X3D BOXвід 24 799 грн.55 пропозицій
AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9900X3D OEMвід 23 995 грн.47 пропозицій
AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9900X BOXвід 15 649 грн.90 пропозицій
AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9900X OEMвід 16 380 грн.61 пропозиція
AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9950X3D2 BOXвід 48 315 грн.20 пропозицій
AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9950X3D2 OEMвід 47 398 грн.3 пропозиції
AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9950X3D BOXвід 27 675 грн.60 пропозицій
AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9950X3D OEMвід 30 866 грн.53 пропозиції
AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9950X BOXвід 20 762 грн.77 пропозицій
AMD Ryzen 9 Granite Ridge 9950X OEMвід 21 695 грн.62 пропозиції
Відеоогляди