ДБЖ APC Smart-UPS X 3000VA SMX3000HVNC 3000 ВА
APC Smart-UPS X 3000VA SMX3000HVNC 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS X 3000VA SMX3000HVNC 3000 ВА
Усі ціни 7 →Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD Network Car | 148 939 грн. |
APC TANIA Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 230V with Network Card (SMX300 | 141 840 грн. |
APC TANIA Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 230V with Network Card (SMX300 | 145 386 грн. |
APC TANIA Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 230V with Network Card (SMX300 | 148 932 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD Network Car | 148 929 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD Network Ca | 148 935 грн. |
APC Smart-UPS X 3000VA SMX3000HVNC | 216 521 грн. |