ДБЖ APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KI 3000 ВА
Фото 5 |
APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KI 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KI 3000 ВА
Усі ціни 26 →Джерело безперебійного живлення 2.4kW/3kVA, On-Line, Smart Slot APC (SRV3K | 67 488 грн. |
ДБЖ APC Easy UPS SRV 3000 ВА (SRV3KI) | 77 459 грн. |
ДБЖ APC Easy UPS SRV 3000 ВА, 230 В (SRV3KI) SRV3KI | 68 448 грн. |
Apc Easy Ups Srv 3000VA (SRV3KI) | 65 506 грн. |
Apc Easy Ups Srv 3000VA (SRV3KI) | 64 882 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KI
Ціни на APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KI |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KI 1000 ВА | від 21 836 грн. | 29 пропозицій | ||
APC Easy-UPS SRV 2000VA SRV2KI 2000 ВА | від 39 054 грн. | 3 пропозиції | ||
APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KI 3000 ВА | від 56 600 грн. | 26 пропозицій |