ДБЖ APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500I-2U 1500 ВА
Фото 4 |
APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500I-2U 1500 ВА 1000 ВА1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500I-2U 1500 ВА
Усі ціни 8 →Apc Smart-UPS C 1500VA 2U Lcd 230V (SMC1500I-2U) | 46 136 грн. |
Apc Smart-UPS C 1500VA 2U Lcd 230V (SMC1500I-2U) | 60 480 грн. |
APC Smart-UPS C 1500VA 2U LCD 230V (SMC1500I-2U) SMC1500I-2UC | 51 599 грн. |
APC Smart-UPS C 1500VA (SMC1500I-2UC) Smart-UPSC1500VA(SMC1500I-2UC) | 58 075 грн. |
APC Smart-UPS C 1500VA 2U Rack mountable LCD 230V (SMC1500I-2U) | 46 080 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500I-2U
Ціни на APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500I-2U |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS C 1000VA SMC1000I-2U 1000 ВА | від 37 280 грн. | 4 пропозиції | ||
APC Smart-UPS C 1500VA SMC1500I-2U 1500 ВА | від 46 073 грн. | 8 пропозицій |