ДБЖ APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200RMHV2U 2200 ВА
Фото 3 |
APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200RMHV2U 2200 ВА Smart-UPS (прогресивні, для підприємств)синусоїдапідкл. зовнішнього акумулятораімпульсний захистсерверний 2200 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200RMHV2U 2200 ВА
Усі ціни 6 →APC Smart-UPS X 2200VA (SMX2200RMHV2U) | 104 280 грн. |
APC Smart-UPS X 2200VA (SMX2200RMHV2U) | 106 887 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS X 2200VA (SMX2200RMHV2U) | 104 880 грн. |
APC Smart-UPS X 2200VA (SMX2200RMHV2U) | 109 494 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП APC Smart-UPS X 2200VA (SMX2200RMHV2U) | 104 886 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS X 2200VA (SMX2200RMHV2U) | 104 890 грн. |
Модификації APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200RMHV2U
Ціни на APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200RMHV2U |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS X 2200VA SMX2200RMHV2U 2200 ВА | від 104 280 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Smart-UPS X 3000VA SMX3000RMHV2U 3000 ВА | від 124 440 грн. | 3 пропозиції |