ДБЖ APC Smart-UPS 1500VA SMTL1500RMI3UC 1500 ВА
Фото 4 |
APC Smart-UPS 1500VA SMTL1500RMI3UC 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS 1500VA SMTL1500RMI3UC 1500 ВА
Усі ціни 6 →ДБЖ APC Smart-UPS (SMTL1500RMI3UC) SMTL1500RMI3UC | 109 795 грн. |
APC 1.5kVA/1.35kW (SMTL1500RMI3UC) | 104 560 грн. |
APC 1.5kVA/1.35kW (SMTL1500RMI3UC) | 107 174 грн. |
APC 1.5kVA/1.35kW (SMTL1500RMI3UC) | 109 788 грн. |
ДБЖ APC Smart-UPS (SMTL1500RMI3UC) | 109 785 грн. |
ИБП APC Smart-UPS (SMTL1500RMI3UC) | 109 791 грн. |
Модификації APC Smart-UPS 1500VA SMTL1500RMI3UC
Ціни на APC Smart-UPS 1500VA SMTL1500RMI3UC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMTL750RMI2UC 750 ВА | від 53 280 грн. | 9 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMTL1000RMI2UC 1000 ВА | від 61 920 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMTL1500RMI3UC 1500 ВА | від 104 560 грн. | 6 пропозицій |