ДБЖ APC Smart-UPS X 1000VA SMX1000I 1000 ВА
Фото 5 |
APC Smart-UPS X 1000VA SMX1000I 1000 ВА Smart-UPS (прогресивні, для підприємств)синусоїдахолодний стартпідкл. зовнішнього акумулятораімпульсний захистсервернийтихий 750 ВА1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS X 1000VA SMX1000I 1000 ВА
Усі ціни 8 →APC APC Smart-UPS X 1000VA (SMX1000I) | 56 539 грн. |
ИБП APC Smart-UPS X 1000VA Rack/Tower LCD (SMX1000I) | 52 832 грн. |
Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS X 1000VA Rack/Tower LCD (SM | 52 115 грн. |
APC Smart-UPS X 1000VA Rack/Tower LCD SMX1000I | 54 306 грн. |
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS X 1000VA Rack/Tower LCD (SMX | 56 539 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації APC Smart-UPS X 1000VA SMX1000I
Ціни на APC Smart-UPS X 1000VA SMX1000I |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS X 750VA SMX750I 750 ВА | від 32 784 грн. | 29 пропозицій | ||
APC Smart-UPS X 1000VA SMX1000I 1000 ВА | від 47 292 грн. | 8 пропозицій |