Годинник-телефон
Apple Watch SE Nike 40 mm Cellular
Відео 27Фото 9 |
Apple Watch SE Nike 40 mm Cellular
2020 рікWatch SENFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарGPSBluetooth v 5бездротова зарядкатонкі
Дисплей:1.57 ", 324х394 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, висотомір, компас
Покращений дисплей OLED LTPO (вище яскравість ніж у звичайного OLED)
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch SE Nike 40 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch SE Nike 40 mm Cellular
Cмарт-годинник Apple Watch Nike SE GPS + Cellular 40mm Silver Aluminum Cas | 12 308 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Nike SE GPS + Cellular 40mm Silver Aluminum Cas | 8 979 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Nike SE GPS + Cellular 40mm Space Gray Aluminum | 9 000 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Nike SE GPS + Cellular 40mm Space Gray Aluminum | 12 743 грн. |
Відеоогляди
Модификації Apple Watch SE Nike
Ціни на Apple Watch SE Nike |
---|---|---|---|---|
Apple Watch SE Nike 40 mm | від 9 299 грн. | 9 пропозицій | ||
Apple Watch SE Nike 40 mm Cellular | від 8 979 грн. | 4 пропозиції | ||
Apple Watch SE Nike 44 mm | від 9 638 грн. | 18 пропозицій | ||
Apple Watch SE Nike 44 mm Cellular | від 9 638 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →