Відеокарта Asus GeForce RTX 3070 Ti TUF OC
Відео 4Фото 11 |
Asus GeForce RTX 3070 Ti TUF OC 8 ГБ / 1800 МГц8 ГБ / 1815 МГц |
|
Високопродуктивна передтопова ігрова відеокарта 2021 року для складання потужних геймерських ПК верхньої цінової категорії з моніторами wqhd-роздільної здатності (2560х1440). Також підійде для модернізації існуючих ігрових систем, обладнаних продуктивними багатоядерними CPU. Належить до сімейства відеокарт Asus the Ultimate Force, моделі якого проходять тривале заводське тестування, що гарантує підвищену надійність і відсутність браку.
Відеокарта Asus GeForce RTX 3070 Ti TUF Gaming OC обладнана графічним процесором Nvidia GA104 з профілями заводського розгону. Але, на відміну від карти-попередниці 2020 року (Asus GeForce RTX 3070 TUF Gaming OC) GPU має збільшену кількість активних функціональних блоків (6144 замість 5888), а пам'ять GDDR6 замінена на більш швидкісну GDDR6X, що збільшило її пропускну здатність на 35%.
Ця модернізація дозволила підняти середню ігрову продуктивність на 6-11%, що в деяких іграх дозволяє отримати фреймрейт, близький до топової GeForce RTX 3080. За відведення тепла, що виділяється графічним процесором, пам'яттю і силовими ключами конвертера живлення використовується потужна трислотова система охолодження з трьома довговічними пилозахищеними осьовими вентиляторами Axial-tech. Відеокарта підтримує швидкісний системний інтерфейс PCI-E Gen4 x16 і вимоглива до потужності блоку живлення (від 750 Вт).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus GeForce RTX 3070 Ti TUF OC
Усі ціни 16 →Відеокарта ASUS TUF-RTX3070TI-O8G-GAMING | 23 895 грн. |
Відеокарта Asus GeForce RTX 3070 Ti TUF GAMING OC (TUF-RTX3070TI-O8G-GAMIN | 28 820 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce RTX 3070 Ti TUF OC Edition (TUF-RTX3070TI-O8G-GAMI | 27 779 грн. |
Відеокарта ASUS TUF-RTX3070TI-O8G-GAMING TI-O8G-GAMING | 28 599 грн. |
Відеокарта ASUS TUF-RTX3070TI-O8G-GAMING | 25 500 грн. |
Модификації Asus GeForce RTX 3070 Ti TUF OC
Ціни на Asus GeForce RTX 3070 Ti TUF OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 3070 Ti TUF | від 25 245 грн. | 3 пропозиції | ||
Asus GeForce RTX 3070 Ti TUF OC | від 18 500 грн. | 16 пропозицій |