Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ 67 м²
Відео 9Фото 3 |
Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ 67 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:67 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:1620/1630 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Veritas CH-S24FTXQ
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ 67 м²
Cooper&Hunter CH-S24FTXQ (WI-FI) | 51 040 грн. |
Cooper&Hunter CH-S24FTXQ (WI-FI) офіційна гарантія | 47 849 грн. |
Cooper&Hunter CH-S24FTXQ (Wi-Fi) | 48 488 грн. |
1 0 0 3 |
Після встановлення швидко розібрався у функціях даного кондиціонера та застосовую їх усі. Дуже зручно, зроблено для людей, як то кажуть. Тихо працює, обдуває всю кімнату відразу-як з'ясував- це сучасна нова система жалюзі. Швидкий, сильний, сучасний. Я дуже задоволений. Багато корисних функцій Не виявив користуюся Cooper&Hunter Veritas CH-S07FTXQ більше року |
Тільки в цій серії бачила комплекс із 7-ми фільтрами. Авторестарт – запам'ятовування останніх змін. Широкі великі залюзі охоплюють велику площу при нагріванні. Добре виглядає на стіні, не привертає зайвої уваги. Дорогий, але якісний Максим: користуюся Cooper&Hunter Veritas CH-S07FTXQ менше місяця |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ
Ціни на Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Veritas CH-S07FTXQ 22 м² | від 16 500 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Veritas CH-S09FTXQ 26 м² | від 19 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Veritas CH-S12FTXQ 35 м² | від 20 350 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Veritas CH-S18FTXQ 50 м² | від 31 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Veritas CH-S24FTXQ 67 м² | від 47 849 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →