Набір посуду Benson BN-386
Benson BN-386 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-386
Набір каструль з мармуровим покриттям Benson BN-386 6 предметів | 2 863 грн. |
Набір каструль-казанів Benson 6 предметів із мармуровим покриттям (BN-386) | 2 550 грн. |
Каструлі Benson BN-386 6пр. | 3 731 грн. |
Набір каструль Benson BN-386 6 ін. з антипригарним покриттям Чорний | 2 625 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →