Набір посуду Benson BN-324
Фото 3 |
Benson BN-324 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-324
Усі ціни 7 →Набір каструль 3 шт. Benson 6 предметів з гранітним покриттям BN-324 з інд | 2 899 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі Benson BN-324 6 предметів | 2 857 грн. |
Набір каструль Benson 6 предметів із гранітним покриттям (BN-324) | 2 575 грн. |
Каструлі з кришкою Benson BN-324 7пр | 3 721 грн. |
Набір каструль Benson BN-324 6 предметів з мармуровим покриттям Сірий (124 | 2 475 грн. |
Набір Benson BN-324 із 3 каструль із кришками, мармуровим покриттям, індук | 2 990 грн. |
Набір каструль з мармуровим покриттям Benson BN-324 | 3 633 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →