Набір посуду Benson BN-385
Фото 4 |
Benson BN-385 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-385
Усі ціни 6 →Набір каструль з гранітним покриттям Benson BN-385 6 предметів | 2 485 грн. |
Набір каструль Benson 6 предметів із гранітним антипригарним покриттям (BN | 2 299 грн. |
Каструлі Benson BN-385 6пр. | 2 714 грн. |
Набір каструль із антипригарним гранітним покриттям Benson BN-385 6 предме | 2 349 грн. |
Набір каструль Benson BN-385 6 ін. з антипригарним покриттям Срібло | 2 330 грн. |
Набір каструль Benson BN-385 ( 2.2/ 3.2 /4.2 л ) з гранітним покриттям з 6 | 3 214 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →