Набір посуду Benson BN-373
Фото 5 |
Benson BN-373 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-373
Усі ціни 13 →Набір квадратного посуду 6 предметів з мармуровим покриттям Benson Elite B | 2 445 грн. |
Набір каструль з мармуровим покриттям Benson BN-373 6 предметів | 2 606 грн. |
Набір каструль Benson 6 предметів із мармуровим покриттям квадратна форма | 2 399 грн. |
Набір квадратного посуду з мармуровим покриттям з 6 предметів Benson Elite | 2 499 грн. |
Каструлі Benson BN-373 6пр. | 3 017 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Benson BN-373
Ціни на Benson BN-373 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-376 | від 2 450 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-375 | від 2 450 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-373 | від 2 389 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →