Набір посуду Benson BN-375
Фото 6 |
Benson BN-375 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-375
Набір каструль з гранітним покриттям Benson BN-375 6 предметів | 2 783 грн. |
Набір каструль Benson 6 предметів із гранітним покриттям квадратна форма ( | 2 450 грн. |
Каструлі Benson BN-375 6пр. | 3 223 грн. |
Набір каструль Benson BN-375 6 ін. з антипригарним покриттям Сірий | 2 507 грн. |
Набір каструль Benson BN-375 ( 2,1 л /3.5 л/5.1 л ) з 6 предметів | 3 571 грн. |
Модификації Benson BN-375
Ціни на Benson BN-375 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-376 | від 2 450 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-375 | від 2 450 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-373 | від 2 389 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →