Каструля Benson BN-362
Benson BN-362 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-362
Усі ціни 10 →Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-362 5,1 л 24 см | 991 грн. |
Каструля алюмінієва Benson 5.1 л з мармуровим покриттям та кришкою (BN-362 | 1 075 грн. |
Каструля квадратна Benson BN-362 (5.1л) | 1 187 грн. |
Каструля з кришкою-квадратна Benson BN-362, алюміній c мармуровим антиприг | 1 229 грн. |
Котел із кришкою мармурове покриття 5,1 літра Benson BN-362 | 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Benson BN-362
Ціни на Benson BN-362 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-360 | від 705 грн. | 7 пропозицій | ||
Benson BN-361 | від 772 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-362 | від 955 грн. | 11 пропозицій | ||
Benson BN-363 | від 1 047 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →