Кастрюля Benson BN-362
Benson BN-362 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-362
Все цены 8 →Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-362 5,1 л 24 см | 991 грн. |
Каструля алюмінієва Benson 5.1 л з мармуровим покриттям та кришкою (BN-362 | 1 075 грн. |
Каструля з кришкою-квадратна Benson BN-362, алюміній c мармуровим антиприг | 1 229 грн. |
Котел із кришкою мармурове покриття 5,1 літра Benson BN-362 | 999 грн. |
Каструля квадратна Benson BN-362 з кришкою 5.1 л з антипригарним покриттям | 1 091 грн. |
eще 3 предложения
Модификации Benson BN-362
Цены на Benson BN-362 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-360 | от 705 грн. | 5 предложений | ||
Benson BN-361 | от 772 грн. | 3 предложения | ||
Benson BN-362 | от 955 грн. | 9 предложений | ||
Benson BN-363 | от 1 047 грн. | 13 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →