Набір посуду Benson BN-383
Фото 5 |
Benson BN-383 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-383
Усі ціни 6 →Набір каструль з гранітним покриттям Benson BN-383 6 предметів | 2 485 грн. |
Набір каструль Benson 6 предметів із гранітним покриттям кругла форма сіри | 2 299 грн. |
Каструлі Benson BN-383 6пр. | 2 879 грн. |
Набір каструль Benson BN-383 6 ін. з антипригарним покриттям Сірий | 2 330 грн. |
Набір каструль гранітне покриття 6 предметів Benson BN-383 із скляними кри | 2 464 грн. |
Набір каструль Benson BN-383 ( 2.2/ 3.2 /4.2 л ) з гранітним покриттям з 6 | 3 214 грн. |
Модификації Benson BN-383
Ціни на Benson BN-383 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-384 | від 2 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-383 | від 2 299 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-382 | від 2 299 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →