Каструля BergHOFF Leo Graphite 3950492
BergHOFF Leo Graphite 3950492 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Graphite 3950492
Кастрюля с крышкой Berghoff Leo Graphite 3,4 л 3950492 | 3 849 грн. |
Каструля BergHOFF Leo Graphite 20 см 3.4 л (3950492) | 3 849 грн. |
Каструля з кришкою BergHOFF Leo Graphite 3,4л 3950492 | 3 849 грн. |
Модификації BergHOFF Leo Graphite 3950492
Ціни на BergHOFF Leo Graphite 3950492 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Graphite 3950491 | від 3 229 грн. | 5 пропозицій | ||
BergHOFF Leo Graphite 3950492 | від 3 849 грн. | 5 пропозицій | ||
BergHOFF Leo Graphite 3950493 | від 4 929 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →