Каструля BergHOFF Leo Balance Sage 3950451
BergHOFF Leo Balance Sage 3950451 3.1 л5.5 л |
|
Спеціальна ручка на кришці із функцією підставки для ложки.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance Sage 3950451
Кастрюля с крышкой Berghoff Leo Balance Sage 3,1 л 3950451 | 2 279 грн. |
Каструля BergHOFF Leo Balance Sage з антипригарним покриттям 20 см 3.1 л ( | 2 279 грн. |
Каструля з кришкою BergHOFF Leo Balance Sage 3,1 л 3950451 | 2 279 грн. |
Модификації BergHOFF Leo Balance Sage 3950451
Ціни на BergHOFF Leo Balance Sage 3950451 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Balance Sage 3950451 | від 2 279 грн. | 5 пропозицій | ||
BergHOFF Leo Balance Sage 3950453 | від 2 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →