Сковорідка BergHOFF Leo Slate 3950316 28 см
Фото 3 |
BergHOFF Leo Slate 3950316 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Slate 3950316 28 см
Сковорода BergHOFF Leo SLATE с антипригарным покрытием 28 см 3950316 | 1 119 грн. |
Berghoff Сковорода з антипригарним покриттям BergHOFF LEO SLATE діам 28 см | 1 119 грн. |
Сковорода BergHOFF Leo Slateз антипригарним покриттям 28 см (3950316) | 1 119 грн. |
Сковорода BergHOFF Leo Slate 28см 3950316 | 1 119 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям BergHOFF LEO SLATE діам 28 см (3950316 | 1 231 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →