Сковорідка BergHOFF Leo Forest 3950373 20 см
Фото 3 |
BergHOFF Leo Forest 3950373 |
|
Рекомендується мити вручну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Forest 3950373 20 см
Сковорода BergHOFF Leo Forest 20 см 3950373 | 1 159 грн. |
Сковорода BergHOFF Leo Forest з антипригарним покриттям 20 см 1.2 л (39503 | 1 159 грн. |
Сковорода BergHOFF Leo Forest 20см 3950373 | 1 159 грн. |
Модификації BergHOFF Leo Forest 3950373
Ціни на BergHOFF Leo Forest 3950373 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Forest 3950373 20 см | від 1 159 грн. | 6 пропозицій | ||
BergHOFF Leo Forest 3950374 24 см | від 1 399 грн. | 6 пропозицій | ||
BergHOFF Leo Forest 3950375 28 см | від 1 799 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →